МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ГІРНИЧО-НАВАНТАЖУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ GUŁ-500 - ("MIKRUS") ДЛЯ РОЗРОБКИ ТОНКИХ ПЛАСТІВ В ГЕОЛОГО-ГІРНИЧНИХ УМОВАХ ЛЮБЛІНСЬКОЇ ГЛИБИНИ
Анотація
Видобуток кам'яного вугілля є однією з основних галузей промисловості в Польщі. Більшість енергії в нашій країні отримують шляхом спалювання кам'яного вугілля, що робить його стратегічною сировиною. У нашій країні є близько одного мільярда тонн вугілля в тонких пластах, які важко видобувати тими методами, щоб не втратити рентабельність вугілля. Необхідними умовами для розробки тонких вугільних пластів є безпека та комфорт роботи екіпажу, який обслуговує лаву, а також економічний фактор, іноді найважливіший критерій для розробки тонких вугільних пластів, враховуючи поточні ціни на вугілля на ринку. . Компанія Kopex Group розробила інноваційний пристрій для підбору тонких швів під назвою «Мікрус». Ідея створення такого комплексу полягала в багаторічних спостереженнях за роботою традиційної лави та вугільного плуга та спробі поєднати їх властивості. «Мікрус» — перша подібна спроба у світовому масштабі, його принцип роботи заснований на видобутку з різально-завантажувальними головками через фрезерування, як у лавовому комбайні, причому комплекс повністю автоматизований і не потребує допомоги людей. постійно присутні на виробці, як це практикується з вугільними струменями [3; 5].
Посилання
Biały, W.(2012). Innowacyjne rozwiązania zastosowane w narzędziach do wyznaczania właściwości mechanicznych węgla. Politechnika Śląska Gliwice.
Biały, W. (2010). Nowa klasyfikacja urabialności pokładów węgla Zagłębia Górnośląskiego. Politechnika Śląska, Gliwice.
Biały, W., & Mizgała, J. (2019). Nowe rozwiązanie w przyrządzie do wyznaczania oporów urabiania. Politechnika Śląska w Gliwicach.
Dziura, J.(2012) Kompleks Mikrus- nowa technologia wybierania pokładów cienkich. Maszyny górnicze TG KOMAG Gliwice.
Primetech.(2016) Retrieved from http://www.kopex.com.pl/upload/user/file/OFERTA/Maszyny%20podziemne/przenośniki/MIKRUS_folder_PL.pdf.
Авторське право (c) 2018 Я. Зубрицький, А. Свіч, Л. Войцеховський
TЦя робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.